Jestem dyplomowaną wizażystką.
Posiadam kilka dyplomów, w tym z kursu w stopniu zaawansowanym oraz z makijażu ślubnego. W każdym sezonie staram się pogłębiać wiedzę i rozwijać pasję, korzystam z kursów u najlepszych wizażystów w Polsce, inspirując się i poznając trendy na przyszłe sezony.

W cenie makijażu są zawarte (w zależności od potrzeb) m.in. jednorazowe gąbki czy szczoteczki do tuszu do rzęs, jednorazowe rękawiczki, każdorazowa dezynfekcja pędzli i kosmetyków profesjonalną linią preparatów sprowadzanych z Londynu, sztuczne rzęsy (połówki lub kępki) renomowanej firmy, a także matujące bibułki itp. W cenie makijażu możesz poprosić także o próbkę użytej pomadki do poprawek bądź odsypkę pudru, jeśli masz taką potrzebę.

Przywiązuję ogromną wagę do higieny pracy. Moje makijaże staram się wykonywać zgodnie z zasadami SBA (Safe Beauty Association).
-> UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNY MAKIJAŻ

Umawiając się na makijaż, proszę przeznaczyć na niego minimum godzinę - zwykle półtorej.
Preferuję wykonywanie makijażu ślubnego próbnego dla komfortu mojego i Klinetki. 
 

Cena makijażu z dojazdem dotyczy Trójmiasta i okolic Kwidzyna.
Inne lokalizacje do ustalenia indywidualnego.Kasia R.
Agaty umiejetnosci, dobor kosmetykow (ich trwalosc i jakosc) i aktywne sluchanie klientki powalaja na kolana :) Wspolnie ustala wizje i naprawde bierze pod uwage koncepcje panny mlodej. W dniu slubu Agata emanowala spokojem i pomogla mi nawet opanowac kryzys pozamakijazowy :) Agatko, Twoj makijaz zebral pochwale niejednego goscia :) Dziekuje!
 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]