Jestem dyplomowaną wizażystką.

Posiadam kilka dyplomów, w tym z kursu w stopniu zaawansowanym oraz z makijażu ślubnego. W każdym sezonie staram się pogłębiać wiedzę i rozwijać pasję, korzystam z kursów u najlepszych wizażystów w Polsce, inspirując się i poznając trendy na przyszłe sezony.

W cenie makijażu są zawarte (w zależności od potrzeb) m.in. jednorazowe gąbki czy szczoteczki do tuszu do rzęs, jednorazowe rękawiczki, każdorazowa dezynfekcja pędzli i kosmetyków profesjonalną linią preparatów sprowadzanych z Londynu, sztuczne rzęsy (połówki lub kępki) renomowanej firmy, a także matujące bibułki itp. W cenie makijażu możesz poprosić także o próbkę użytej pomadki do poprawek bądź odsypkę pudru, jeśli masz taką potrzebę. Cena za dojazd zawiera takze koszt amortyzacji kufra i uszkodzeń kosmetyków.

Pracuję na wielu markach, którym zaufałam na przestrzeni lat, są to np. Makeup Atelier Paris, Kryolan, Dior, Revlon, Inglot, MAC, Estee Lauder, Bikor, Sensai, Chanel, Too Faced, Affect czy wiele innych... 
Przywiązuję ogromną wagę do higieny pracy. Moje makijaże staram się wykonywać zgodnie z zasadami SBA (Safe Beauty Association).


 

-> KLIKNIJ, SPRAWDŹ CENĘ i UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNY MAKIJAŻ!

Umawiając się na makijaż, proszę przeznaczyć na niego minimum godzinę.
Preferuję wykonywanie makijażu ślubnego próbnego dla komfortu mojego i Klinetki.
 

 


Magda i Przemek
Co tu napisać hmm... brak słów! Początkowo odebralo mowe - zdjęcia rewelacja, każdy detal idealnie ujęty w kadrze. Oglądając zdjęcia, człowiek jak głupi śmieje się do monitora 😂 Jesteś doskonałym fotografem, a dyskrecja powinnaś mieć na drugie imię 😀 DZIĘKUJEMY!! za wspalnialy czas z Toba spedzony w tak waznym dla nas dniu 😀
 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]