FORMULARZ REZERWACYJNY


1. uzupełnij formularz, 2. kliknij "wypełnij" i 3. czekaj na kontakt :)

 

imię i nazwisko:
e-mail:
numer telefonu kontaktowego:

Twój adres / miejsce, gdzie miałaby odbyć się sesja:
preferowany termin sesji:
- sprawdzimy, czy wolny :)

 

RODZAJ SESJI ZDJĘCIOWEJ, KTÓRĄ WYBIERASZ*:

I - SESJA ZDJĘCIOWA KOBIECA

A) Portretowa glamour 600 zł – sesja upiększająca z makijażem dla jednej osoby. Otrzymasz minimum 15 różnorodnych, profesjonalnych fotografii poddanych autorskiemu retuszowi. Sesja odbędzie się w mieszkaniu Klientki lub innym zaproponowanym wnętrzu lub hotelu (opłata hotelowa po stronie Klientki). Są to zmysłowe fotografie, w które wkładam całe swoje serducho, abyś wyglądała i czuła się piękna!
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania

 B) Portretowa w plenerze 500 zł – malownicza sesja na łonie natury dla jednej osoby, z makijażem. Otrzymasz minimum 15 różnorodnych, profesjonalnych fotografii poddanych autorskiemu retuszowi. Robię wszystko, abyś czuła się swobodnie i pozwoliła mi na wydobycie swojego naturalnego piękna!
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania

 C) Brzuszkowa 600 zł – pamiątkowa, niezwykle kobieca sesja zdjęciowa z makijażem dla przyszłej mamy. Otrzymasz minimum 15 różnorodnych, profesjonalnych fotografii poddanych autorskiemu retuszowi. Sesja odbędzie się w mieszkaniu Klientki lub innym zaproponowanym wnętrzu lub hotelu (opłata hotelowa po stronie Klientki), albo w plenerze. W sesji bierze udział tylko przyszła mama.
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobraniaII - SESJA ZDJĘCIOWA RODZINNA

 D) Rodzinna 600 zł – sesja zdjęciowa dla Twojej rodziny, w której udział mogą wziąć Twoje dzieci oraz Ty z mężem lub Wy z brzuszkiem. Pamiątka na całe życie, w cenie makijaż dla Ciebie. Otrzymasz minimum 15 różnorodnych, profesjonalnych fotografii poddanych autorskiemu retuszowi, a sesja może odbyć się w Waszym domu lub w plenerze.
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania

E) Dziecięca 350 zł - jest to minimum 15 profesjonalnych ujęć Twojej pociechy w najwyższej jakości, idealna pamiątka dla dziecka i rodziców.
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania

 

III - USŁUGI ŚLUBNE

UWAGA! Jesli nie znajdziesz poniżej pakietu dostosowanego do Twoich potrzeb - napisz do mnie. Powiedz, jak wyobrażasz sobie naszą współpracę, czego ode mnie oczekujesz, a ja zaproponuję Ci indywidualną wycenę! 

F) Narzeczeńska 1000 zł – wspaniały wstęp do sesji ślubnej lub po prostu pełna emocji i zmysłowości pamiątka Waszego romantycznego związku. W sesji bierzecie udział sami, w cenie makijaż dla Ciebie, może być to też sesja zaaranżowana jako zaręczynowa. Profesjonalne fotografie w ramach podziękowań dla rodziców podczas wesela, a takze świetny pomysł na ozdobę sali...
- Otrzymasz minimum 20 różnorodnych, profesjonalnych fotografii poddanych autorskiemu retuszowi. Sesja w plenerze lub we wnętrzu.
- Jeśli zakochasz się w moich zdjęciach i zdecydujesz się zamówić usługę ślubną, otrzymasz 5% zniżki na całość.
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania


G) Poślubna 1200 zł – sesja Młodej Pary wykonywana w innym dniu niż ceremonia zaślubin.
- Otrzymasz minimum 30 różnorodnych, profesjonalnych fotografii poddanych autorskiemu retuszowi. Sesja w plenerze lub we wnętrzu, dotyczy dwóch osób. Kadry pełne romantyzmu, emocji, kontrolowane tak, abyście wyglądali przepięknie i jednocześnie naturalnie.
- Makijaż Panny Młodej w cenie!
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania


H) Reportaż ślubny 3000 zł – dynamiczna, pełna emocji i kolorów romantyczna opowieść z dnia Waszego ślubu od momentu przygotowań Panny Młodej aż po szaloną weselną zabawę!
- Otrzymasz pakiet minimum 300 starannie przygotowanych klasycznych zdjęć wysokiej jakości, ponadczasowych, bez automatycznych filtrów, w naturalnych i nasyconych barwach. Umowa na piśmie, pozwolenie na fotografowanie ślubów i 10-letnie doświadczenie sprawi, że będziesz usatysfakcjonowana.
- W cenie reportażu będę do Twojej dyspozycji przez aż 12 godzin - na przykład do 22:00 (zwykle tort) lub do 1:00 (koniec oczepin).
- Otrzymasz 100 sztuk odbitek 10x15 cm w pieknym opakowaniu oraz pakiet minimum 300 opracowanych zdjęć na pendrive.
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania


I) Reportaż ślubny wraz z sesją poślubną innego dnia 4000 zł – te dwie usługi zamówione w pakiecie to gwarancja spójnej, wysokiej klasy pamiątki z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Zdjęcia poddane selekcji i korekcji, autorski, ręczny retusz. Ponadczasowe, klasyczne ujęcia, naturalne i nasycone kolory, jednym słowem fotografia, która będzie się świetnie oglądać nie tylko dziś, ale też za 10, 15 i 20 lat! Fotograf do Waszej dyspozycji maksymalnie aż 12 godzin!
- Otrzymasz pakiet minimum 400 starannie przygotowanych zdjęć wysokiej klasy.
- Makijaż Panny Młodej do sesji poślubnej w cenie!
- W cenie otrzymasz przepiękny fotoalbum w sztywnej oprawie i na sztywnych kartach z gwarancją najwyższej jakości, do tego pendrive z pakietem opracowanych 400 zdjęć (minimum) oraz 100 odbitek w formacie 10x15 cm w pieknym opakowaniu.
- Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej pod prywatnym linkiem do pobrania

 

* W cenę sesji jest wliczony dojazd fotografa ze sprzętem na terenie Trójmiasta oraz okolic Kwidzyna, pozostałe regiony dojazdu do ustalenia indywidualnego.
Ilość zdjęć w pakietach jest ilością minimalną i gwarantowana umową, jednak zazwyczaj jest ich więcej.

Do każdej usługi można domówić dodatkowo odbitki, albumy, fotoksiążki, walldecory itp.
W przypadku usług ślubnych poza niniejszym formularzem podpisujemy umowę.


TERMIN OTRZYMANIA PRZEZ CIEBIE ZDJĘĆ*:

 A) standardowy – 25 dni roboczych przy sesjach indywidualnych i 90 przy usługach ślubnych w sezonie wysokim

 B) express – 5 dni roboczych przy sesjach indywidualnych

 

* Usługa express nie obejmuje wykonania albumów i pendrive'ów. Nie jest dostępna przy usługach ślubnych.


PRYWATNOŚĆ TWOJEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ:

 A) Chcę zachować prywatny charakter zdjęć. Fotograf nie ma prawa publikować mojego wizerunku i przez to nie ma możliwości autoreklamy, rezygnuję z rabatu i dopłacam +30% wartości usługi do wyliczonej ceny

 B) Wyrażam zgodę na publikację moich zdjęć przez fotografa w celu reklamowania jego działalności i w zamian za to otrzymuję rabat za usługę -30% (uwzględniony już w cenie)

 

Twoje dodatkowe UWAGI:


Formularz wyśle się do mnie automatycznie - nie musisz robić nic poza kliknięciem "Wypełnij" :)
Gdy tylko otrzymam formularz, skontaktuję się z Tobą, wybierzemy termin spotkania i wysokość zadatku oraz formę rozliczenia. Nie mogę się już doczekać, by Cię poznać :) Do zobaczenia!

Polityka prywatności: Twoje dane teleadresowe przesłane mi w niniejszym formularzu sa mi niezbędne do wykonania usługi i kontaktu. Są przechowywane na serwerze strony www., na której się znajdujesz (dostęp ma tylko administrator) i są z niego usuwane po wykonaniu usługi. Przechowuję je także w terminarzu bez dostępu osób trzecich i niszczę po zakończeniu br kalendarzowego. Twoje imię i nazwisko otrzumuje także moje Biuro Rachunkowe PRESTIŻ z siedzibą w Gdańsku w celu zaksięgowania zapłaty za usługę. W dowolnym momencie możesz zmienić swoje dane lub poprosić o ich usunięcie z mojej dokumentacji. 

Kwota oferty: 0.00
Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]