23.05
2019

Zawsze chcialam zrobic takie zdjecie...

Dodane przez Kobiece Atelier.

W środku nocy Ewa i Piotrek wybiegli za mną na deszcz!

Na zewnątrz 4 stopnie, oni rozgrzani tańcami weselnymi, deszcz leje, goście patrzą na nas podejrzliwie jak na wariatów... Ale oni zaufali mi na 100% i nawet sie nie zawahali. Uprzedzałam, ze chce zrobic zdjecie, o ktorym od dawna marze: Młoda Para pod parasolem w strugach deszczu. Czas operacyjny: 2 minuty, zanim parasolka przemięknie i ich zaleje albo ja (bez parasola) przemoczę ciuchy i sprzęt... Nawet niewiele widziałam, bo krople deszczu i parujący wizjer zasłaniały moich modeli, ale ja przecież musialam zrobić to ujęcie - przyjechałam po nie! Czekałam na ten deszcz! Tyle razy widziałam takie zdjecia w zagranicznych rankingach najlepszych zdjec ślubnych, w magazynach, książkach o fotografii... NO I JEST! - zerknijcie na ostatnie zdjecie w poniższej galerii, polecam otworzyc w pełnym wymiarze!

Ale zanim dolecicie do tego ujęcie, zobaczcie, jak Ewa fenomenalnie wyglądała, w hiszpańskim stylu... Zaślubiny i wesele odbyły sie w Przywidzu (Zielona Brama), a ja nie omieszkałam błyskac fleszami po sali, co uwielbiam robic i czynie to swoim znakiem firmowym - Panstwo Mlodzi docenili kolory, intensywnosc i ten efekt. A Wam jak sie podoba? Moim zdaniem taka wieloplanowość kadrów i gra cieni tańczących osób odmienia reportaż, ożywia go i czyni bardziej interesującym, intensywnym, nasyconym...

Przed nami jeszcze sesja poslubna w plenerze - zgodnie z marzeniem Ewy i Piotra znalazłam ciekawe miejsce na jej realizację - na pewno podziele sie z Wami efektami - zdradze tylko, ze planuje tym razem nieco inaczej umalowac Ewe - bedzie jeszcze bardziej HOT!!!

 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]