14.06
2018

Z wizyta na slubie Asi i Lukasza

Dodane przez Kobiece Atelier.

Od pierwszego kontaktu z Panna Mloda wiedzialam, ze ten dzien bedzie udany :)

Z Asią rozmowa toczyła sie tak, jakbysmy sie znały od lat. Jej otwartość sprawila, ze zarówno makijaz jak i pozniejsze zdjecia wyszły w moim (i Panstwa Mlodych) odczuciu świetnie i było to cudne rozpoczecie sezonu weselnego w pierwszych dniach maja 2018 :) 

Wesele odbyło sie w Bialym Dworze k. Kwidzyna, slub w Sztumie w kosciele tuż przy jeziorze. Na sesje Nowożeńcy przyjechali do mnie do Gdyni, odwiedziliśmy m.in. klif w Orłowie. Pomagała i przyświecała blendą moja przyjaciolka Tatiana :)  

Asia i Łukasz dostali ode mnie kilkaset zdjęć, ale ze względu na ich prywatność prezentuje Wam ponizej jedynie wycinek z ich dnia. Pamietajcie, ze jesli interesują Was zdjecia z sal weselnych, ktorych zwykle nie publikuje, mozecie je zobaczyc na spotkaniach ze mna :) 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]