05.03
2019

Wspaniali ludzie Między Deskami

Dodane przez Kobiece Atelier.

Bo właśnie tam, w Olsztynie, odnaleźliśmy niesamowite miejsce na sesję!

Ale wcześniej Gosia i Daniel zaprosili mnie w roli fotografa na swój ślub, na którym zjawili się, podpływając motorówką, wywołując aplauz gości! Tych dwoje zakochanych było dla mnie przepięknym tematem na zdjęcia, a ich wpatrzone w siebie oczy wywoływały uśmiech i uznanie. Życzę im, aby zawsze umieli na siebie tak pięknie patrzeć!
Sesja zdjęciowa odbyła się pod Olsztynem Między Deskami: klimatyczne miejsce okraszone promieniami popołudniowego słońca i bardzo mili właściciele. Blendą operowała Mama Pana Młodego z dziką przyjemnością, a Gosia mimo choroby dzielnie pozowała, mimo iż nie lubi być fotografowana (takie osoby to już chyba u mnie tradycja!) ;-)
Makijaż ślubny wykonała Marzena Tarasiewicz, a makijaż do sesji plenerowej moja skromna osoba :)

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]