06.03
2019

Taniec w chmurach, canoe w kwiatach na lazurowej wodzie...

Dodane przez Kobiece Atelier.

Dominika i Sebastian - najbardziej zapamiętana przez Was Młoda Para 2018!

 

Dominika i Sebastian oraz ich międzynarodowe wesele w Chełmżycy - sama przyjemność! Dominika dopracowała wszystko, serwis w lokalu jak zwykle zaangażowany, a mój mąż spełnił moje marzenie o sesji zdjęciowej w canoe, które własnoręcznie przygotował i wykończył. Podróżowaliśmy z nim na dachu aż pod Inowrocław, by zwodować się nad jeziorem Piechcin, które zawdzięcza swe turkusowe wody dawnym kamieniołomom i wapieniom. Choć pogoda nas nie rozpieszczała, nie poddawaliśmy sie nawet w drobnym deszczyku... Efekty są zacne, a Wy najczęściej wspominacie właśnie tę sesję!

 

 

 

 

 

 

 

Gdyby nie mój małżon, nic by się nie udało tego dnia. Holowanie Młodej Pary drugą łódką i obracanie ich do światła zachodzącego słońca - lepszej asysty nie mogłam sobie wymarzyć!

 

Nasze białe canoe jest do Waszej dyspozycji do sesji zdjęciowych :-)

 

 

 

 

 

 

 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]