05.01
2017

"Tak" - byłam u Anki i Karola... nie sama!

Dodane przez Kobiece Atelier.

Anka i Karol wzięli ślub 3 września 2016

Było super!

Państwo Młodzi przyjęli mnie i moją asystentkę w Pałacu Rodowo. Dzień rozpoczęliśmy od makijażu dla Panny Młodej, świadkowej i Mamy Panny Młodej.

Moja asystentka mogła uwiecznić mnie przy pracy :)

 

Potem było wesele - mnóstwo znajomych twarzy i szaleństwo cudownie bawiących się gości! Setki uśmiechów dodających niesamowitej enerii... Zresztą, co tu komentować, wystarczy spojrzeć do poniższej galerii :)

 

Mimo zgody na publikację zdjęć, którą Państwo Młodzi podpisują w umowie, staram się dokonywać dodatkowej selekcji przy publikacji, aby zachować mimo wszystko trochę prywatności z Tego Dnia, zwłaszcza jeśli chodzi o gości weselnych. Na moich reportażach staram się unikać zdjęć, które mogłyby kogoś urazić czy skompromitować.

 

 

 

Na ślubie Anki i Karola miałam natomiast tak odważnych modeli, że nie mogłam się powstrzymać, by nie pokazać Wam choć kilku kadrów z szalonych zabaw :) Uwielbiam, gdy jesteście tacy otwarci! :)

Zapraszam do skrótu z dnia Anki i Karola :)

 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]