27.03
2017

Spotkanie po latach...

Dodane przez Kobiece Atelier.

Nawet nie chcę sie zastanawiać, ile czasu nie widziałam Sabriny, bo uświadamiam sobie, jak ten czas leci...

 

Z tą piękną kobietką poznałam się jeszcze za czasów, gdy wraz ze znajomymi prowadziliśmy agencję modelek i hostess (był taki epizod) ;) Zrobiliśmy m.in. sesję w Apartamentach Royal czy Sheratonie...
A wczoraj, po latach, na totalnym spontanie poszłyśmy się przejść nad morze. Nad morze nie dotarłyśmy (za dużo spraw było do omówienia) ;) ale po drodze zatrzymałyśmy się w skateparku. Surowy i monochromatyczny beton posłużył nam za wspaniałe tło do przetestowania naszych umiejętności oraz umiejętności mojego nowego nabytku: Sigmy 35mm 1.4 ART :) Jestem zachwycona efektami: szkło żyletka, piękny bokeh, ostrość, kolory, celny AF nawet na kontrze, a modelka... tak samo dobra jak te pare lat temu :) Do tego wcale nie fotoszop tylko dreammaker :) Styl nieco blogowy, niewymuszony, streetstylowy... No :) Niedziela była super! :)

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]