22.06
2017

Rustykalny ślub w starej oborze... o Boże! :)

Dodane przez Kobiece Atelier.

Emilia i Tomasz wybrali na miejsce swojego ślubu Zieloną Bramę w Przywidzu...

Dnia 13 maja 2017 około południa zjawiłam się na miejscu. Ośrodek: duży i piękny, przypominał coś w rodzaju rancza albo gospodarstwa agroturystycznego. Wszędzie pełno było zwierząt, koni, ludzie krzątali się od rana, by zaspokoić potrzeby Pary Młodej i ich rodziny. Wesele odbyło się w budynku, który niegdyś był chyba oborą, zresztą wszystkie budynki na terenie ośrodka służyły dawniej za gospodarcze. Nawet sobie nie wyobrażacie połączenia osiołka, wybiegu dla koni i gości weselnych w pełnych makijażach, wieczorowych kreacjach i na szpilkach :)

Podczas całego cudnego wydarzenia wspierał mnie mój kuzyn Marcin z SzuwarowskiFilms oraz moja przyjaciółka Tatiana. Uwielbiam pracować w znajomym zespole, zresztą Emilia i Tomek to tak sympatyczna para, że fotografowanie dla nich było czystą przyjemnością. Spotkałam też kilka znajomych twarzy, np. moją dawną Młodą Parę - no i poczułam się jak w domu :) Piękne okolice Kaszub dodały temu wydarzeniu uroku, goście bawili się przednio, a Młodzi dopieścili każdy szczegół dekoracji oraz swojego wyglądu... Można by rzec, że w takich warunkach zdjęcia robią się same... Ale nie ;) Musiałam troszkę podoświetlać salę - dajcie znać, jak Wam się to podoba :) 

 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]