21.10
2017

Natalia, Rafał, ich mały skarb Emilka - kto się mnie nie bał?

Dodane przez Kobiece Atelier.

Oczywiście mała, niespełna roczna Emilka! Bo Młoda Para nienawidzi zdjęć!

Ale ja zrobilam wszystko, co w mojej mocy, zeby te jedne, jedyne zdjecia, ktore pozostaną dla nich pamiątka na cale zycie - pokochali. I wiecie co? Chyba mi sie udało! :) Zadnego nie wyrzucili :)

Wesele Natalki i Rafała odbyło sie 9 września w moich rodzinnych Prabutach. Sakramentu udzielał proboszcz, siostra Panny Mlodej upiekła pierniczki, a ja umalowałam dziewczyny, a potem sfotografowałam - natomiast na sesje poślubną udalismy sie do Iławy i Siemian, by przekonać ich, ze aparat nie jest taki straszny, gdy stoi za nim przyjaźnie nastawiona osoba i chce zrobic wszystko, by wyglądali jak najlepiej. Myslicie, ze sie udalo? :) 

Panstwo Mlodzi czekają juz na swoje albumy, a Was zapraszam na rzut oka na ich dzien w wielkim skrócie :)  

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]