29.09
2017

Marta, Adam i sesja na gdańskiej starówce

Dodane przez Kobiece Atelier.

Podczas ich wesela 6 czerwca 2015 musiałam wyjsc! Nie mogłam wytrzymać! 

Tego dnia było upalnie. Pamietam jak dziś. Dopadła mnie okropna migrena. Wzielam kilka tabletek, ale ból nie odpuszczał. Podczas wesela musiałam wyjść i połozyc sie w samochodzie, bo w innym wypadku chyba bym padła... Ale i tak był to jeden z tych ślubów, ktore pamieta sie latami - wcale nie ze względu na dokuczliwy ból, ale na otwarte serca ludzi, których sie tam spotkało. 

Marta, Adaś, a także ich rodzice i bliscy, stworzyli przepiekne wydarzenie i cudowną atmosferę. Państwo Młodzi okazali sie byc niezwykle wyrozumiałymi Klientami, zadbali o kazdy szczegół swojego wyjątkowego dnia, a Panna Mloda pojawiła się w dwóch różnych kreacjach. Wspaniała współpraca z operatorami, piękna sala, mnóstwo piwonii... A potem plener na starówce w Gdańsku. Zobaczcie sami: 
 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]