06.01
2017

Dwa tygodnie z życia pewnej rodziny...

Dodane przez Kobiece Atelier.

Czyli od sesji z brzuszkiem aż do urodzenia maleństwa :)

Już myślałam, że nic z tego nie będzie... Ania na wiele tygodni przed rozwiązaniem zarezerwowała u mnie sesję zdjęciową dla swojej rodzinki - dwóch synów i męża Mirka. Trzeci synek był w brzuszku.

Obdarowany prezentowym voucherem na sesję Mirek postanowił poczekać, aż mały Staś pojawi się na świecie, jednak Ania zdecydowała, że zrobimy jeszcze jedną sesję - z brzuszkiem, jako prezent świąteczny.

Niestety rozłożyła mnie choroba na tuż przed sesją i tym samym przed rozwiązaniem. Nikt z nas nie wierzył, że zdązymy na czas. Wtedy stał się przedświąteczny cud - Staś postanowił poczekać i urodzić się później ;)

Tym sposobem powstała sesja brzuszkowa, w wielkiej tajemnicy przed Mirkiem, na której Ania wcieliła się w rolę dziewczyny z sąsiedztwa w koszuli męża i grubych skarpetach, a potem w elegancką panią domu w pełnym make upie... Bawiłyśmy się przednio.

A potem spotkaliśmy się już w piątkę, razem z maleńkim nowonarodzonym Stasiem, tuż przed świętami i zrobiliśmy uroczą sesję rodzinną w bożonarodzeniowym klimacie. Czuję, że to będzie pamiątka na całe życie! Tyle radości! :)

 

 

Ania napisała o efektach sesji: "Dwie sesje w krótkim czasie (brzuszkowa i po 2 tygodniach rodzinna z nowo narodzonym maluszkiem), obie piękne. Nie ma osoby, która widząc zdjęcia chciałaby coś w nich zmienić, wszyscy są zachwyceni efektami. Piękny makijaż, profesjonalne fotki, a przy tym luźna i bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam wszystkim którzy się wahają! Ja będę do Agaty wracać przynajmniej raz w roku, albo trzy ;) " - trzymam ją za słowo! :)

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]