13.03
2019

Czarno-biała Gdynia

Dodane przez Kobiece Atelier.

Sesja ślubna w SeaTowers Kasi i Gerrita

 

Kasia, z którą kończyłam Trójmiejską Szkołę Fotografii, jest rodowitą Gdynianką i mimo, że mieszka w Holandii, na zawsze pozostała fanką tego miasta. Zafascynowana jego naturą i architekturą na miejsce pleneru poślubnego wybrała m.in. apartamentowiec SeaTowers, który budzi wiele kontrowersji wśród mieszkańców Trójmiasta. Zdjęcia na tle chłodnej bryły, betonu i szkła to spacer w poszukiwaniu faktur, odbić i perspektyw. Ale za to z góry mamy do czynienia z niesamowitym widokiem na panoramę - tego dnia nie przeszkodziło nam nawet pochmurne niebo i deszcz.
W dzisiejszej prezentacji pokazuje Wam zdjęcia w czarno-białej serii, co podkreśliło chmury - jak się Wam podoba taki klimat?
Coś innego :)

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]