03.10
2017

Ania, uśmiech Ani, Kamil - taki idealny trójkąt :)

Dodane przez Kobiece Atelier.

Gdy Ania sie usmiecha, robi to całą sobą. 

Zauwazylam to juz na probnym makijazu slubym. Śmieją sie jej oczy, zaraża, nie da sie nie śmiac razem z nią :) Wcale sie nie dziwie, ze na koniec sierpnia 2017 roku Kamil pojął swoją uroczą sąsiadke za zone :)

Wesele odbyło sie w Hotelu Marusza w Grudziądzu, a impreze na swietnym poziomie poprowadził zespół Remanent. Zdecydowanie jeden z najlepszych zespolow, z jakimi zetknelam sie podczas zlecen - zarowno na scenie jak i - co dla mnie bardzo wazne w pracy - poza nią, w kuluarach. Swietna energia, a liderka odnajduje sie bezbłędnie w kazdej sytuacji. 

Ania spytała, czy praca nad tymi zdjeciami sprawila mi choc w polowie taka radość, jaką im sprawiło ich oglądanie. Mysle, ze tak. Bo jak to inaczej nazwac, jesli majac przed soba zdjecia, czujemy smiech, radosc, pamietamy tamte zabawne sytuacje, slyszymy w tle muzyke, a nie pamietamy zmeczenia... ;-) 

 

 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]