01.02
2018

Agata i Dawid - wesele w moich rodzinnych stronach

Dodane przez Kobiece Atelier.

"Wszystko mozemy negocjowac, ale fotografem na naszym slubie musi byc Agata!"...

- Agata, moja imienniczka, powiedziała tak Dawidowi, gdy planowali swoj slub. Cóż mógł zrobic? Nie pozostawiła mu wyboru. Zgodzil sie i tak zostalam fotografem podczas ich wielkiego dnia 19 sierpnia 2017 roku.

Ilez tam bylo znajomych twarzy! Uwielbiam fotografowac w moich rodzinnych okolicach Prabut. A co moge powiedziec o samej Mlodej Parze? Przesympatyczni, weseli ludzie! Śmiechu było z nimi co nie miara, a pełne zaufanie, jakim mnie obdarzyli, sprawiło, ze aż serce mi rosło z kazdym ich komplementem. Jednoczesnie czułam presje, by nie zawiesc ich oczekiwan. Na szczescie po wszystkim Agata napisala mi: "Nie wiem, co mam napisać... Brakuje nam słów. Moze od początku: Fotografów jest wielu, ale nie każdy jest wyjątkowy. Tak sympatycznej, pełnej entuzjazmu oraz zapalu do pracy osoby nie widzialam juz dawno. Sesja z Toba byla czymś wyjątkowym, każde zdjęcie oddaje Ciebie w stu procentach. Dziękujemy bardzo, jesteśmy zachwyceni. Będzie nam bardzo milo oglądać zdjęcia i wspominać nasz szczególny dzień. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny robił nam sesje i był z nami" - po takich slowach czlowiek wie, ze to, co robi, naprawde ma sens!

Zerknijcie na małą galerie zdjec Agaty i Dawida i zobaczcie, jak bawili sie na swoim weselu. Na sesje plenerową udalismy sie na plaze w Babich Dołach. 

 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]